Apie mus


UAB Admeo – tai privataus kapitalo įmonė, savo veiklą savarankiškai pradėjusi vykdyti 2012 m. kovo 16 d, kaip UAB „CASTRADE“ dukterinė įmonė, perėmusi visą pastatų administravimui skirtą techninę bazę, personalą, žmogiškąsias vertybes bei atsakingą požiūrį į jai patikėtas pareigas. Šiuo metu administruojame (prižiūrime) daugiau kaip 220'000 m2 bendro naudingo ploto daugiabučių ir  komercinių patapų ploto.


UAB Admeo turi visus reikiamus atestatus suteikiančius teisę vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūrą, tame tarpe Lietuvos Respublikos Valstybinės energetikos inspekcijos prie Ūkio ministerijos 2012 m. gegužės 3 d. išduotus atestatus eksploatuoti šilumos įrenginius ir turbinas (Atestato Nr. T-1085) ir eksploatuoti elektros įrenginius (Atestato Nr. E-1829).

Savo kasdieninėje administravimo veikloje mes išlaikome aukštą klientų aptarnavimo kokybę bei naudojame naujausią technologinę įrangą, kas užtikrina nepriekaištingą savo administravimo funkcijų vykdymą. Įmonėje yra įdiegtos, pažangi defektų registravimo ir kontrolės sistema, kuri leidžia stebėti kad pranešti ar pastebėti defektai būtu šalinami laiku, bei SAVITARNOS SVETAINĖ, kur gyventojas mato visą aktualią informaciją susijusią su namu. Visus papildomus darbus įmonė atlieka tik suderinus su Pastato atstovu.

Nenumaldomai didėjant šilumos energijos kainai ypatingą dėmesį kreipiame į ekonomišką ir efektyvų namo šilumos energijos vartojimą. Vien tik kokybiško šilumos punkto sureguliavimo ir pastovios kvalifikuotos priežiūros dėka galima sutaupyti iki 10-15 % suvartojamos šilumos energijos namo šildymui.

Namo inžinierinių sistemų priežiūrą atlieka įvairaus profilio patyrę specialistai: šilumininkai, elektrikai turintys tam reikalingus atestatus, santechnikai, staliai. Patalpų ir teritorijos valymo darbus atlieka pareigingi valymo specialistai. Techninę priežiūrą atsakingai vykdo mūsų įmonės specialistai, turintys Statybos techninės priežiūros vadovų atestatus.

Bendrovės darbuotojai yra puikiai pasirengę operatyviai ir atsakingai vykdyti kasdieninius pastatų priežiūros darbus bei betarpiškai ir geranoriškai bendrauti su butų bei patalpų savininkais.

Kontaktai

UAB Admeo
Perkūnkiemio g. 47-106,
LT-12101, Vilnius
Tel: 8 (5) 2316378
Mob.tel: +370 679 18981
E.paštas: info@admeo.lt